FC ELSEREMO Brumov - BFK Frýdlant nad Ostravicí 1:1 (0:0)

Branka: Olin Bartozel
Sestava: Urbánek – Martinka, Kolář, Juřica, Naňák Patrik – Chovanec, Horáček, Novák, Naňák Pavel – Kořenek, Bartozel
Diváků: 170

Ve 13. kole k nám zavítal nováček soutěže Frýdlant nad Ostravicí. My jsme bohužel museli nastoupit bez dvou klíčových hráčů našeho týmu, a to o Tomáše Deklevu a Laďu Strnada. Do utkání vstoupili lépe hosté a v prvních minutách byli aktivnější. Ale první šanci zápasu jsme si vypracovali my, a to když v 8. minutě posunul Kořenek míč na Bartozela, kterého však brankář vychytal. V 15. minutě poprvé zahrozili hosté a celou šanci musel hasit Martinka hlavou na roh. O pár minut později se dostal za obranu Bartozel, brankář proti němu rychle vyběhl, jmenovanému nic jiného nezbývalo, než poslat míč zpět do druhé vlny Kořenkovi, ale ten svoji šanci zahodil. Ve 32. minutě hosté trefují břevno po pěkné kombinaci. Minutu poté Kořenek v další šanci, kdy se otočil ve vápně, ale opět dominoval hostující brankář. Do třetice všeho „zlého“ se dostal do úniku opět Kořenek, tentokrát brankáře loboval, ale neúspěšně. Ve 38. minutě nás podržel Urbánek, kdy zlikvidoval dobrou šanci hostů. Poločas skončil bez branek, i když šance byly na obou stranách.

I do druhého poločasu vstoupili hosté aktivněji a v 52. minutě se poprvé prosadili, a to když napočtvrté dorazili míč do naší branky. Autor gólu byl Němec, 0:1. V 60. minutě namazal Bartozel ve vápně Kořenkovi, ale pro něj byl tento zápas prokletý a opět minul. Hned z další šance se po 12 kolech trefil hlavou Bartozel, který po rohu číhal na zadní tyči, 1:1. V 65. minutě svoji smůlu zpečetil Kořenek, který ve 100% šanci nedal. V 69. minutě odešel ze hřiště Patrik Naňák, kterého nahradil Michal Doležal. V posledních 15 minutách chtěly oba celky strhnout vítězství na svoji stranu, ale výsledek se už nezměnil a zrodil se spravedlivý výsledek 1:1.

Dnešní výkon ovlivnila absence našich klíčových hráčů a bohužel naše hra nebyla tak dobrá, jako třeba minulý týden na Vsetíně. Přejeme našim zraněným hráčům brzké uzdravení. Dnes zaslouží pochvalu naše stoperská dvojice Kolář - Juřica a brankář Urbánek. Bohužel smolařem zápasu se stal Daniel Kořenek, kterému se smůla lepila na kopačky. Příští týden zajíždíme do Velkých Karlovic, kde budeme určitě chtít napravit ztrátu z domácího zápasu s Frýdlantem.

Porážka v derby ve Slavičíně

DIVIZE – E TVD Slavičín – FC Brumov 3:0 (1:0) Branky: 32´ Mezírka z PK., 64´ Juřica, 81´ Žůrek …

Spravedlivá dělba bodů se Vsetínem

Přidáno 09.09.2019

DIVIZE – E FC Brumov – FC Vsetín 0:0 Sestava: Vaculík – Kubiš (74´ Bůbela), Kolouch, Mokrička,…