TJ SOKOL TASOVICE – FC ELSEREMO BRUMOV 1:0 (1:0)

Branka: 25´ Miroslav Paul (penalta)

Sestava: Cúcik – Chovanec, Kolář, Novák, Juřica – Vítek, Imeri, Habanec, Řehák, Šutalo (85´ Doležal) – Pavel Naňák

Diváků: 210

Hodnocení kapitána Marka Chovance: „Opět jsme vyjeli na další venkovní zápas do Tasovic. Zápas byl od začátku až do konce hodně bojovný. Hra byla ze začátku hodně vyrovnaná. My měli nějaké šance po brejcích, které jsme nevyřešili gólově. Soupeř měl taky pár příležitostí. V prvním poločase trefil břevno, ale největší moment utkání byl, kdy rozhodčí nařídil ve 25. minutě pokutový kop, kdy při standardní situaci se Paul rozběhl do vápna a Mihovil Šutalo s ním, kdy po kontaktu byla nařízena hodně přísná penalta, kterou Paul proměnil. Na konci utkání jsme se vrhli za vyrovnáním. Soupeř měl vyložené šance, které neproměnil. V závěru jsme měli vyloženou šanci také my, ale kterou Mára Novák neproměnil. A tak jsme na vytoužený bod nedosáhli. Musíme hodit vše za hlavu a soustředit se zase na domácí zápas s Velkou Bíteší kde musíme naplno bodovat.“

Za FC Elseremo Brumov Lukáš Juřica

Přečteno: 523x | Komentářů: 0

1:1
SK Baťov 1930

I druhé derby se Štítnou skončilo naším vítězstvím

Přidáno 13.05.2019

TJ Štítná nad Vláří – FC Brumov 1:2 (0:1) Branky: 85´ Vaculík – 30´ Jaroslav Bůbela, 69´ David Kocourek …

Skaštice ukázaly svoji kvalitu

Přidáno 06.05.2019

FC Brumov – TJ Skaštice 1:3 (0:1) Branky: 53´ Marek Novák – 34´ Zavadil, 48´ Sova, 57´ Konečník Sestava:…