Třetí porážka v řadě a červená karta pro Martina Koláře

FK Krnov - FC ELSEREMO Brumov 2:0 (1:0)

Branky: 27´, 67´ Bartoníček

Sestava: Semajko - Chovanec, Kolář, Novák, Juřica - Bartozel J., Vítek, Ohnůtek, Naňák Pavel, Zvoníček D. (54´Polách D.) - Bartozel O.

Diváků 325

Se dvěma "nulkami" v základní sestavě - Vítek, Zvoníček - odvedli kvalitní výkon - jsme nastoupili k dalšímu zápasu v Krnově. Domácí, hrající o udržení a povzbuzeni předcházející výhrou v Novém Jičíně, byli od začátku zápasu aktivnější a hrnuli se do útoku, ale do vyložených šancí se nedostávali. My jsme spoléhali na brejky a po jednom z nich se ocitl ve 13´ Olin Bartozel ve střelecké příležitosti, ale jeho pokus byl zblokován na roh. Domácí útočníci hráli na hraně ofsajdu a to jim vyšlo ve 27´. I když naši hráči reklamovali ofsajd, rozhodčí situaci pustili a Bartoníček poslal domácí ve 27´do vedení, 1:0. Ve 36´ dostal domácí útočník míč za naši obranu. Stoper Martin Kolář se mu vyhýbal, ale nepatrně mu brnknul přes kotník a útočník spadl. Rozhodčí odpískal faul a ukázal mu červenou kartu. Zbytek poločasu nepřinesl žádnou šanci ani na jedné straně.

Do druhého poločasu se posunul do útoku David Juřica. Měli jsme více ze hry a právě David Juřica svým důrazem dělal domácím obráncům problémy. Po jednom z jeho centrů se ve vyložené šanci ocitl v 50´ Pepa Bartozel, ale míč mu nesedl podle jeho představ a golman jeho střelu zneškodnil. Domácí posléze vyrovnali hru a zaměstnávali naši obranu. V 67´ si naběhl do velkého vápna na zpětnou přihrávku Bartoníček a svou druhou brankou určil výsledek zápasu, 2:0.

Další zápas sehrajeme doma v neděli 1.5. a přivítáme celek FC TVD Slavičín.

Porážka v derby ve Slavičíně

DIVIZE – E TVD Slavičín – FC Brumov 3:0 (1:0) Branky: 32´ Mezírka z PK., 64´ Juřica, 81´ Žůrek …

Spravedlivá dělba bodů se Vsetínem

Přidáno 09.09.2019

DIVIZE – E FC Brumov – FC Vsetín 0:0 Sestava: Vaculík – Kubiš (74´ Bůbela), Kolouch, Mokrička,…