V generálce na start divize jsme porazili Otrokovice

FC ELSEREMO Brumov – FC Viktoria Otrokovice 4:2 (2:0)

Branky: 1´a 9´ Daniel Kořenek, 58´ Pavel Naňák , 60´ Olin Bartozel

Sestava: Semanko – Martinka, Juřica, Novák, Dekleva, Chovanec, Kolář, Kořenek, Bartozel J., Bartozel O., Naňák Pav.
Střídali: Pjajko, Doležal, Pecha

K poslednímu přípravnému zápasu jsme nastoupili proti třetiligovým Otrokovicím doma na umělé trávě. Zápas pro nás začal dobře a hned v 1. minutě vybojoval Marek Novák míč, který poslal Olinovi Bartozelovi na křídlo, ten našel Daniela Kořenka před brankou a poslední jmenovaný už měl snadnou práci, 1:0. V 9. minutě to bylo 2:0, kdy se předvedl Martin Kolář, který poslal diagonálně míč z obrany na Daniela Kořenka a ten sám za obranou hostí uklidil míč do sítě. Ve 24. minutě musel za hřiště zraněný Lukáš Martinka, kterého nahradil Adam Pecha. Po půl hodině hry vystihl Olin Bartozel rozehrávku hostující obrany a hned z prvního doteku loboval brankáře, ale bohužel jeho šance skončila těsně vedle. Až ve 38. minutě se dostali do první šance i Otrokovice, kdy se hostující hráč prodral středem hříště a zakončil nepřesně. Poslední šanci v první půli jsme měli my a to když Tomáš Dekleva zavezl míč po lajně a poslal centr na zadní tyč kde byl bohužel Adam Pecha pozdě.

Do druhého poločasu vystřídal trenér Miroslav Mičega Josefa Bartozela za Michala Doležala. I do druhé půle jsme vstoupili aktivněji a naši útočníci zaměstnávali obranu hostí. V 56. minutě se předvedl náš nový brankář Juraj Semanko, kdy zneškodnil brejk hostí. Dvě minuty na to se dostal po standartní situaci k odraženému míči Pavel Naňák a pohotově zamířil k tyči, brankář si na míč sice lehce šáhl, ale i tak brance nezabránil, 3:0. Tato branka na klidu Otrokovicím nepřidala. V 60. minutě vystihl opět Olin Bartozel ležérní rozehrávku hostí a pohrál si se stoperskou dvojicí a posléze i s brankářem, kdy ho posadil doslova na zadek a zvýšil na 4:0. Po této brance jsme přenechali hru Otrokovicím. V 65. minutě zneškodnil velkou příležitost hostů Juraj Semanko, kdy vytáhl míč na roh. V 71. minutě se poprvé brankově prosadili hosté z Otrokovic, kdy na dvakrát překonali našeho brankáře, 4:1. V 83. minutě vyšel hostům brejk, na který už Juraj Semanko nestačil, 4:2. V posledních minutách zápasu se již nic závažného nestalo a výsledek už tak zůstal nezměněn.

Zápas se nám povedl jen do 70. minuty, bohužel pak jsme se uspokojili výsledkem. Do stavu 4:0 trenér Miroslav Mičega byl s hrou spokojen, ale na posledních 20 minut by nejraději zapomněl. Toto byl poslední přípravný zápas a příští týden již začínáme. Start divize E je tady! Přesně za týden v neděli 20.3.2016 v 10:15 hod. odehrajeme první jarní kolo na domácím hříšti s týmem SK Hranice. S tímto týmem jsme na podzim prohráli 3:1.

Přidáno 13.05.2019

TJ Štítná nad Vláří – FC Brumov 1:2 (0:1) Branky: 85´ Vaculík – 30´ Jaroslav Bůbela, 69´ David Kocourek …

Skaštice ukázaly svoji kvalitu

Přidáno 06.05.2019

FC Brumov – TJ Skaštice 1:3 (0:1) Branky: 53´ Marek Novák – 34´ Zavadil, 48´ Sova, 57´ Konečník Sestava:…