06.09.2018

TJ Nevšová – FC Brumov 3:1 (2:0)

Branka: Adam Pecha

Sestava: Pjajko – Holec (76´ Filák), Kolouch, Habanec, O. Novák, Fojtík, Bartozel (66´ O. Polách), Pecha, Kubiš, Bůbela (46´ Kolínek), Vaculín (80´ Doležal)

Hodnocení asistenta trenéra Z. Žáčka: Další utkání o Pohár hejtmana Zlínského kraje jsme odehráli na hřišti Nevšové. Od první minuty se hrál na obou stranách opatrný fotbal. První gólovou příležitost měl ve 24. minutě Kolouch, kdy jeho zakončení hlavou na brankové čáře vyrazil domácí brankář. Největší příležitost v prvním poločase měl ve 40. minutě Vaculín, který se uvolnil přes pravého obránce a postupoval sám na brankáře, ale přestřelil domácí branku. Vzápětí z protiútoku po chybě naší obrany Vašíčka otevřel skóre zápasu. Ve 44. minutě domácí Tomšů po krásné střele z 20 metrů do šibenice zvýšil na 2:0. Do druhého poločasu jsme vstoupili se snahou zkorigovat skóre zápasu. Byli to ale domácí, kteří vstřelili v 56. minutě třetí gól Vašíčkem po hrubé chybě brankáře Pjajka. Sice jsme měli mírnou převahu, ale domácí stále hrozili z brejkových situací. Jednu takovou skvěle vyřešil Pjajko, kdy střelu z deseti metrů vyrazil nad bránu. V 70. minutě se po skvělé kombinaci dostal sám před domácího brankáře Pecha a s přehledem šanci proměnil a snížil na 3:1. V 83. minutě střelu Doležala vyrazil brankář domácích a v 87. minutě po rohovém kopu zakončoval Kolouch, ale trefil jen z bezprostřední blízkosti domácího brankáře.

Přečteno: 321x | Komentářů: 0

1:0
SFK Holešov
SFK Holešov

Benfika prohrála ve Viganticích

Přidáno 17.09.2018

Vigantice – Benfika 2:0 (1:0) Branky: 40´ a 77´ Blažek ČK: 84´ Michal Kříž a 86´ Patrik Novák …

Video - rozhovory po utkání s Holešovem

Přidáno 16.09.2018

FC Brumov – SFK ELKO Holešov 1:0 (1:0) Branka: 45´ Tomáš Kolouch Sestava: Smolík – Habanec,…