FC ELSEREMO Brumov - FC TVD Slavičín 0:2 (0:1)

Branky: Školník Ondřej, Švach Petr

Sestava: Semanko - Chovanec, Dorňák, Juřica, Naňák Patrik (66´ Polách) - Bartozel J., Vítek, Novák, Naňák Pavel, - Bartozel O., Kořenek (46´ Ritter)

Diváků: 650

Dlouho očekávané derby nedopadlo podle našich představ. Už od 13 minuty jsme prohrávali brankou Školníka, který proměnil přísně nařízený pokutový kop, 0:1. Tato branka soupeře nakopla a po většinu poločasu byli lepším týmem. Hostující obrana sbírala téměř všechny naše nakopávané míče a kombinační hra se nám nedařila. Navíc se ve 20´ zranil Kořenek a do druhého poločasu už nenastoupil.

Už v 50´ hosté vedli 2:0. Nedůrazný odkop našeho obránce skončil u Švacha a ten se nemýlil. I po obdržené brance jsme se snažili zdramatizovat utkání, ale trestný kop Juřici z 61´ letěl těsně nad brankou soupeře a pokus Chovance čtvrt hodiny před koncem skončil s pomocí hostujícího golmana na břevně. Na druhé straně se hostující hráči dostávali do nebezpečných zakončení, ale brankař Semanko předvedl několik výtečných zákroků a zabránil tak navýšení skóre pro soupeře. Slavičín si konec utkání s přehledem pohlídal a po zásluze v dnešním utkání vyhrál.

Další utkání sehrajeme v sobotu 7.5. od 16.30 hod v Dolním Benešově.

Pozápasové videorozhovory, oba trenéři hodnotí utkání a z hráčů Stanislav Vypušťák a David Juřica:

Přidáno 22.06.2022

Trenér Martin Kolář hodnotí jarní část sezony: Jaro hodnotím jako progresivní část sezony, kdy se nám dařilo…

Na závěr vysoká výhra v Polance

Přidáno 20.06.2022

Na závěr vysoká výhra v Polance 26. kolo KP TJ Valašská Polanka - FC Brumov 0:6 (0:3) Branky: …