Videoreport po zápase na Vsetíně a penalta Martina Koláře

17.10.2015

FC Vsetín - FC ELSEREMO Brumov 1:1 (0:0)

Sestava: Urbánek - Martinka, Kolář, Juřica, Novák - Naňák (90´ Doležal ), Strnad, Horáček, Chovanec - Bartozel O., Kořenek

Na hřiště posledního celku tabulky divize E jsme nastoupili bez stopera Deklevy z důvodu jeho zranění v minulém zápase. I bez jeho přítomnosti měli naši hráči po většině utkání drtivou herní převahu, ale ne a ne dát vedoucí branku. Do zakončení jsme se sice dostávali, ale domácím zachytal výborně golman Eliáš. V prní velké šanci se ocitl v 18´Naňák, ale jeho pokus z otočky z malého vápna vytěsnil Eliáš. Ve 26´vyslal dalekonosnou a přesnou střelu Strnad, ale golman ji vyrazil na roh. 5 minut před koncem poločasu šel z pravé strany na golmana Kořenek, ale jeho pokus o přehození golmana skončil vedle branky. Až teprve ve 42´domácí poprve vystřelili na naši branku - pokus Jaroše byl ale slabý. V poslední minutě zahrával tresný kop z hranice velkého vápna Bartozel O., ale Elšík byl opět na místě.
Druhou půlku zápasu jsme začali šancí Naňáka, ale míč mu sjel po kopačce a tak jeho pokus skončil vedle branky domácích. V 59´se domácí dostali poprve do rychlého útoku po pravé straně. Mydlář se šikovně protáhl kolem obránce až do velkého vápna. Na jeho přihrávku si naběhl Jaroš a před padajícím Urbánkem vsítil vedoucí branku domácích 1:0. Domácí se stáhli do obrany a my opět dobíjeli jejich tvrz. Do útoku se vytáhl Juřica a by to právě on, který se dostal po krásné přihrávce Strnada za zády obránce a byl ve velkém vápně faulován. Následující pokutový kop s přehledem proměnil Kolář 1:1.  Obě dvě mužstva mohli vsítil vítěznou branku, ale jak domácí Kučerňák tak hostující Strnad své šance nevyužili a utkání skončilo bohužel dělbou bodů.

Další domácí utkání sehrajeme v neděli 25.10. kdy hostíme celek z Frýdlantu nad Ostravicí.

Zápas hodnotí Olin Bartozel a trenér Miroslav Mičega. Uvidíte i proměněnou penaltu Martinem Kolářem.

Přidáno 22.06.2022

Trenér Martin Kolář hodnotí jarní část sezony: Jaro hodnotím jako progresivní část sezony, kdy se nám dařilo…

Na závěr vysoká výhra v Polance

Přidáno 20.06.2022

Na závěr vysoká výhra v Polance 26. kolo KP TJ Valašská Polanka - FC Brumov 0:6 (0:3) Branky: …