FK Luhačovice - FC Brumov 0:3 (0:1)

Branky: 25´ a 77´ Marek Chovanec, 73´ Jaroslav Bůbela

Sestava: Smolík, Naňák, Doležal, Kolouch, Habanec, Zvoníček, Řehák, Chovanec, Pecha, Fojtík, Novák M.

Střídali: Juřica, Bartozel, Bůbela, Sedlačík

Hodnocení asistenta trenéra Z. Žáčka: K prvnímu mistrovskému zápasu jsme zajížděli do Luhačovic, které v posledních letech hrají o nejvyšší příčky. Proti pohárovému zápasu došlo v sestavě ke čtyřem změnám a to díky zraněním nebo odjezdu na dovolenou. Do zápasu jsme nevstoupili dobře. Už ve druhé minutě po chybě stoperů a zaváhání brankáře musel před domácím útočníkem v poslední chvíli zachraňovat Naňák. Ve 12.min. se domácí útočník po chybě obrany objevil sám před Smolíkem, který skvělým zákrokem gólovou šanci zlikvidoval. V prvních patnácti minutách se nám nedařilo být více na míči, byli jsme nepřesní a domácí hráči nás přehrávali. Postupně jsme se začali dostávat do hry a taky prvních příležitostí. Ve 24. minutě dostal z levé strany Marek Chovanec do běhu míč a přízemní střelou k levé tyči z dvaceti metrů otevřel skóre zápasu. Další velkou příležitost si vytvořil Marek Novák, který se individuálně prosadil, ale v tísni nastřelil jen břevno domácí branky. Ve 43. minutě měl další velkou příležitost Martin Zvoníček, který vyražený míč brankářem vracel do prázdné branky, ale trefil jen levou tyč. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a v 52. minutě mohl zvýšit hlavou Michal Doležal, který ale ze dvou metrů minul bránu domácích. Po této šanci nastal zlom, kdy v 55. minutě se nechal vyloučit po druhé žluté kartě Martin Zvoníček. Domácí tým začal být dominantní na míči, ale jen po velké vápno. Do vyložených šancí se nedostával. Naopak my jsme z brejku v 73. minnutě zvýšili střídajícím Jarkem Bůbelou na 2:0. A to ještě nebylo všechno, v 77. minutě David Juřica hodil dlouhý aut před domácí branku, kde Marek Chovanec napodruhé dorazil míč za záda domácího brankáře a stanovil tak konečný stav na 3:0.

Porážka v derby ve Slavičíně

DIVIZE – E TVD Slavičín – FC Brumov 3:0 (1:0) Branky: 32´ Mezírka z PK., 64´ Juřica, 81´ Žůrek …

Spravedlivá dělba bodů se Vsetínem

Přidáno 09.09.2019

DIVIZE – E FC Brumov – FC Vsetín 0:0 Sestava: Vaculík – Kubiš (74´ Bůbela), Kolouch, Mokrička,…