FC ELSEREMO Brumov – FC Slovan Rosice 0:3 (0:1)

Branky: 19´ Pazourek, 65´ Malata, 70´ Michna

Sestava: Smolík – Polách, Novák, Kolář, Juřica – Naňák Patrik (60´ Imeri), Řehák, Zvoníček, Vítek, Šutalo – Naňák Pavel

Diváků: 190

První jarní domácí utkání mělo po derby se Slavičínem velké očekávání. Přijel kvalitní tým z Rosic (3. tým divize). Před utkáním se rozebíralo, zda potvrdíme kvalitní výkon z již avizovaného derby. Bohužel do utkání nemohl nastoupit vykartovaný kapitán Marek Chovanec a brankář Andrej Cúcik, kteří dostali po derby stop na jedno utkání.

Vstup do utkání a respektive celý první poločas nám vyšel a po celou dobu jsme byli lepším celkem s mnoha brankovými příležitostmi. Bohužel naše koncovka vyšla na prázdno, zato hosté se z ojedinělého brejku radovali, kdy se v 19´ prosadil Pazourek, 0:1. První půle byla o dobývání obrany Rosic, kterou nejvíce zaměstnával Pavel Naňák a Mihovil Šutalo. Když rozhodčí ukončil první půli, tak fanoušci na tribuně hráče povzbudili potleskem, což nebývá moc zvykem.

Druhou půli se čekalo, že soupeře přitlačíme a budeme se snažit o vyrovnání. V 50´ nás podržel Radek Smolík, který zneškodnil sólo hostujícímu Malatovi a udržel tak šanci na bodový zisk. Jenže v 65´ se opakovala stejná situace a v té se již Malata nemýlil, 0:2. U této golové zlomové situace byli domácí hráči hodně rozčarovaní, kdy naše obrana signalizovala ofsajd, ale praporek pomezního zůstal dole.

Na obrázku můžete vidět, že se o ofsajd nejednalo.

Po této brance jsme byli hodně frustrovaní a o pět minut později jsme inkasovali po třetí, kdy natřikrát propálil našeho brankáře hostující Michno, 0:3. Kluci se i nadále snažili něco s výsledkem udělat, ale sami věděli, že dnešní utkání nám body nepřinese. Bod ze Slavičína jsme nepotvrdili, ale hra hlavně v první půli byla kvalitní a Rosicím jsme byli důstojným soupeřem a dvacetibodový rozdíl v tabulce chvílemi nebyl znát.

Hodnocení kapitána Pavla Naňáka: „Jsem zklamaný, měli jsme tam nějaké brankové příležitosti, které se nám nepodařilo dotáhnout do konce. Je to naše klasika, vytvoříme si mnoho šancí, ale na branku se neskutečně nadřeme. Toto nás provázelo celý podzim a bohužel to nás sráží. Nic není ztraceno, jedeme dál.“

Za FC ELSEREMO Brumov Lukáš Juřica

Přečteno: 1096x | Komentářů: 0

1:1
SK Baťov 1930

Doma nám to na jaře nejde, proti Baťovu bereme jen bod

Přidáno 20.05.2019

FC Brumov – SK Baťov 1:1 (1:1) na PK 3:4 Branky: 15´ David Kocourek – 7´ Sotolář Sestava: Pjajko –…

I druhé derby se Štítnou skončilo naším vítězstvím

Přidáno 13.05.2019

TJ Štítná nad Vláří – FC Brumov 1:2 (0:1) Branky: 85´ Vaculík – 30´ Jaroslav Bůbela, 69´ David Kocourek …