17.10.2017

Valašské Příkazy – Benfika 2:3 (1:1)

Branky: 16´a 51´ Kušnier – 1´a 86´ Jaroslav Bůbela, 56´ Ondřej Janáč

Sestava: Smolík – Polách, Dorňák, Janáč, Škrabola (50´ Martinka), Vlček, Chuchma, P. Novák, Kubiš, O. Novák (90´ Š. Dorňák), Bůbela (86´ Filák)

Hodnocení trenéra Libora Kubiše: Do osekané sestavy kvůli zraněním byl povolán na místo stopera matador Sťaňa Dorňák a musím říci, že svou úlohu splnil na jedničku. Ale k zápasu. Hned v 1. minutě se vyhl ofsajdové pasti Jára Bůbela a otevřel skóre. Domácí vyrovnali po naší chybě a poločas skončil 1:1. Na těžkém terénu se hrál bojovný fotbal se šancemi na obou stranách. Ve druhém poločase domácí zvýšili na 2:1 a zdálo se, že tak skončí zápas. To jsme nechtěli připustit a zatlačili na domácí. Při jedné z šancí se uvolnil Ondra Janáč a „štítenským nártem“ vyrovnal na 2:2. Pomalu se chystal zápas na penalty, když jsme v 86. minutě získali standardní situaci, ze které Přema Vaculín vystřelil, gólman pouze vyrazil k Jardovi a ten nekompromisně rozvlnil síť, 2:3. To nebylo ale vše. V 95. minutě pískl rozhodčí penaltu pro domácí. Příkazy ji neproměnily, a tak jsme všechny body dovezli domů.“

Dorost – Kunovice 2:0 (0:0)

Branky: 48´a 53´ Lukáš Novák

Sestava: Pjajko – Pešout (62´ Lukáč), Dorňák (77´ Fojtík), Novák, Martinka, Tkadlec, Filák, Struhař, Holec, Polomík, Kolínek (81´ Ščuglík)

Louky - Starší žáci 0:10 (0:5)

Branky: 17´, 39´ a 43´ Opravil, 24´, 34´ a 58´ Samiec, 25´a 65´ Kovář, 24´ Šánek, 70´ Kopačka

Sestava: J. Struhař - Dohnal, Poliak, Polický, Běhunčík - Šánek, Samiec, Ohera, Kovář - A. Fojtík, Opravil

Střídali: Kopačka, Dorňák, M.Struhař, J. Fojtík

Hodnocení trenéra Tomáše Trochty: „Zápas proti Loukám se gólově vydařil, soupeř nám to ale ulehčil, když byl celkově poskládaný z věkově mladších hráčů. Straších má tuto sezónu nedostatek, a proto výsledek skončil pro nás příjemně 0:10.“

Louky - Mladší žáci 4:0 (2:0)

Sestava: J. Fojtík – Kozáčková, M. Struhař, Dohnal – Krahulec, Dorňák, Běhunčík, A. Fojtík

Střídali: Vlček, Bartoš, Vangor, Nedbálek, Struhař V., Kozáček, Rumánek, Vaněk

Hodnocení trenéra Michala Frajta: „V sobotu 14.10. nás čekal souboj o 3. místo s týmem z Louk. Zápas to byl pro nás těžký, protože se hrálo na hrbolatém a podmáčeném hřišti. Mladíci se snažili, ale výsledek mluví za vše. A to nás ještě minimálně ve třech šancích podržel brankář. My jsme si vytvořili málo brankových příležitostí a soupeř nás přehrával v osobních soubojích. Musíme se z tohoto výsledku oklepat a poslední dva zápasy si jít užít, jelikož hrajeme s posledním a předposledním týmem z tabulky.

Lužkovice - Ženy 2:2 (1:1) PK 3:2

Branky: 8´ Žálková, 68´ Strachoňová - 42´ Pavla Jeřábková, 80´ Anička Kolaříková

Sestava: Sára Bednářová - Blanka Frajtová, Marie Lysáková, Monika Plášková, Míša Maňasová - Bára Černobilová, Míša Matoušů, Sára Tománková, Anička Kolaříková, Adéla Kozubíková - Pavla Jeřábková Sabina Krahulová, Bára Jelínková

Komentář: Na podmáčeném terénu sehrála brumovská děvčata v Lužkovicích bojovné utkání. Bohužel nemoc nepustila na hřiště Adrianu Škrabolovou, Ivetu Krahulcovou, Katku Hnilovou a Staňku Bartošákovou. I takto oslabený tým dlouho vzdoroval domácím hráčkám. První branka do naší sítě padla již v 8´ po nešťastné chybě. Hosté se ale vzchopili a Pavla Jeřábková ve 42´ svým důraznám napadáním vybojovala míč a srovnala na 1:1. Ve druhé půli byly domácí hráčky lepším týmem, ale prosadit se nedokázaly. To se změnilo až s pomocí rozhodčího Šebesty, který nepochopitelně odpískal pro domácí pokutový kop - 2:1. Brumovjanky se nevzdávaly a v 80´ opět vyrovnaly stav utkání na 2:2 prudkou střelou z kopačky Aničky Kolaříkové. Penalty nám tuto sezónu vůbec nejdou a tak prémiový bod zůstal v Lužkovicích.