FC ELSEREMO Brumov – TJ Sokol Tasovice 2:5 (0:1)

INFO O UTKÁNÍ ZDE

Sehradice – Benfika 3:1 (1:0)

Branka: 72´ Jaroslav Bůbela

Sestava: Smolík – Janáč, Dorňák, Polách, Filák – Pecha (22´ Kubiš), Řehák, Zvoníček, Novák – Macháč, Bůbela

Komentář k utkání, vedoucí Tomáš Doležal: V sobotním utkání jsme zajížděli do nedalekých Sehradic jako favorité a nikdo nepřemýšlel nad tím, že by Benfika mohla klopýtnout u posledního týmu tabulky, ale opak byl pravdou. První půle byla z naší strany velmi vlažná, spoustu nepřesných přihrávek a stejně tak ofsajdů. První gól jsme dostali ve 42. minutě, kdy jsme propadli po vhozeném autu do vápna. Druhou půlku jsme začali o něco aktivněji, ale pořád to nestačilo na srovnání. Následně jsme dostali druhý gól, kdy jsme na kraji hriště nechali hostujícího hráče odcentrovat, Zerzan si poradil s odcentrovaným míčem a dal na 2:0. Chvilku na to jsme snížili stav, kdy přišel z boku centr po zemi od Ondry Nováka a Jarek Bůbela snižoval na 2:1. Hru jsme otevřeli a chtěli dosáhnout kýženého vyrovnání, to se nám ale vymstilo, kdy po brejku hostující hráč udělal kličku i našemu golmanovi a 4. minuty před koncem dal zápasu konečné skóre 3:1. Gratulujeme Sehradicím k výhře a doufáme, že si z toho naši kluci vezmou příklad, jak se bojuje o tři body.

Dorost – Napajedla 4:3 PK

Branky: 3´ Jan Škrabola, 5´ Adam Pecha a 87´ Petr Macháč

Sestava: Pjajko – Polomík, Novák, Dorňák, Filák, Kolínek, Kubiš, Mana, Škrabola (72´ Macháč), Pecha, Struhař

Komentář k utkání, vedoucí Josef Novák: Na umělé trávě nám vyšel dokonale začátek zápasu a už v 5. minutě jsme vedli po brankách Škraboly a Pechy 2:0. Hosté snížili 3 minuty před koncem poločasu na 2:1 po sporném momentu, kdy byl po souboji zraněn náš golman, ale rozhodčí nechal pokračovat ve hře. Hosté vyrovnali v 58. minutě po dlouhém autovém vhazování, kdy si míč nešťasně srazil do branky jeden z našich hráčů. V 73. minutě měl tutovku Pecha, ale nedal. Hosté šli do vedení o dvě minuty později, kdy jsme si nepohlídali při rohu jejich stopera a ten se hlavou nemílil 2:3. Nám se ale závěrečný nápor povedl a po zásluze v 87. minutě srovnali na 3:3, kdy se trefil hlavou Macháč. V penaltovém rozstřelu jsme byli úspěšnější a do tabulky si připsali 2 body.

Uh. Brod – Starší žáci 4:0 (2:0)

Sestava: Struhař – Janáč, Ohera, Pešout, Kopačka, Novák M., Švirák, Ščuglík, Jambor, Novák P.

Uh. Brod – Mladší žáci 6:4 (2:2)

Branky: 13´ Jindřich Fojtík, 28´ Vilém Běhunčík, 35´ Adam Růžička, 45´ Tomáš Baránek

Sestava: Struhař J. – Struhař M., Fojtík J., Fojtík A., Dorňák, Běhunčík, Baránek, Kozáček, Rumánek, Růžička, Kozáčková

FK Lužkovice – Ženy 1:1 (0:0) penalty 4:3

Branky: 85´ Vyvlečková Eva - 69´ Škrabolová Adriana

Proměněné penalty: Adriana Škrabolová, Sára Bednářová, Eva Sochorová

Sestava: Radka Koutná - Bára Jelínková, Monika Plášková, Sára Bednářová, Bára Jelínková, Adéla Kozubíková - Eva Sochorová, Adriana Škrabolová, Anička Kolaříková, Markéta Šandorová - Sabina Krahulová, Iveta Krahulcová, Staňka Bartošáková, Blanka Frajtová

Komentář k utkání, Ivo Polách: Krajský přebor žen se blíží do své závěrečné podzimní části. Brumovjanky v předposledním kole zavítaly na horkou půdu do Lužkovic, kde na jaře jasně prohrály 3:0. V první půli toho hosté moc nepředvedli. Domácí hráčky byly pohyblivějším a důraznějším týmem. Většina míčů končila na jejich kopačkách, ovšem brumovská defenziva pracovala spolehlivě. Hosté si první šanci vytvořili až ve 28´, když rozhodčí místo pokutového kopu po faulu na Ivetu Krahulcovou nařídil nepřímý volný kop, který domácí ubránili. Ve 40´ se vyznamenala v brance hostů Radka Koutná, která reflexivně vyrazila prudkou střelu domácích a hned z protiútoku Eva Sochorová vysunula Markétu Šandorovou, ale i při její šanci se vyznamenala domácí gólmanka.

Druhá půle byla pro diváky daleko zajímavější. Oba dva týmy se nechtěly spokojit s bezbrankovou remízou a snažily se vítězství urvat na svou stranu. V 66´ po přímém kopu domácích předvedla dobrý zákrok v bráně Radka. V 69´ zahrávala skoro z poloviny hřiště přímý kop Sára Bednářová, domácí gólmanka míč neudržela a Adriana ho dorazila do branky-0:1. Tato branka vyvolala na hřišti a zejména mimo hřiště spoustu emocí. Domácí příznivci se tak rozohnili, že si ani nevšimli, že jim hoří udírna. Dokonce nechybělo mnoho a došlo i k inzultaci pomezního rozhodčího, který se situací v pokutovém území domácích neměl nic společného. Vše se nakonec nějak uklidnilo a hrálo se dál. Domácí obdržená branka nakopla. V 79´ mohla vedení hostů potvrdit aktivní Markéta Šandorová, ale jenom o kousek minula branku. V 85´ domácí rychle po pravé straně rozehráli aut, hostující obrana tristně zaspala a lužkovická Eva Vyvlečková krásnou technickou střelou k tyči srovnala na 1:1. V následné minutě mohli jít domácí do vedení, když malou domů vystihla domácí útočnice, které se však pod nohy vrhla Radka a míč jí na poslední chvíli sebrala. V 90´ se za obranu dostala Eva Sochorová a mohla rozhodnout. Hlavní rozhodčí Jiří Macháč branku pro domnělý ofsajd neuznal, ač pomezní vůbec nemával. Opět došlo na pokutové kopy, ve kterých byly úspěšnější domácí hráčky a zaslouženě získaly prémiový bod.

Přečteno: 850x | Komentářů: 0

1:1
SK Baťov 1930

I druhé derby se Štítnou skončilo naším vítězstvím

Přidáno 13.05.2019

TJ Štítná nad Vláří – FC Brumov 1:2 (0:1) Branky: 85´ Vaculík – 30´ Jaroslav Bůbela, 69´ David Kocourek …

Skaštice ukázaly svoji kvalitu

Přidáno 06.05.2019

FC Brumov – TJ Skaštice 1:3 (0:1) Branky: 53´ Marek Novák – 34´ Zavadil, 48´ Sova, 57´ Konečník Sestava:…