Benfika – Vlachovice 2:3 PK (1:2)

Branky: 37´ Pavel Martinka z PK, 55´ Ondra Novák

Sestava: Smolík – Polách (46´ Doležal), Dorňák, Martinka, Janáč (67´ Vítek) – Vlček, Zvoníček, Novák, Naňák – Bůbela, Macháč

ČK: 90´ Pavel Martinka

Komentář: První poločas byl vyrovnaný, šance byly na obou stranách, ale šťastnější na branky byli hosté z Vlachovic. My dali branku jen z pokutového kopu Pavlem Martinkou, kdy byl faulován Ondra Novák. Druhý poločas se nám povedlo brzy vyrovnat po pěkném centru Járy Bůbely, kde na zadní tyč hlavičkoval osamocený Ondra Novák. Dále jsme si vytvářeli další šance, ale měli jsme problém s jejich proměňováním. Hosté měli v druhé půli velkou šanci až na konci zápasu, naštěstí se předvedl Radek Smolík a podržel náš tým. Zápas dospěl až do pokutových kopů a to je, jako vždy, loterie, šťastnější byli hosté.

Baťov – Dorost 0:8 (0:3)

Branky: 19´ Vaculín, 20´ Kubiš, 36´ Vaculín, 54´ Vaculín, 66´ Pjajko, 67´ Pecha, 74´ Škrabola, 78´ Pecha

Sestava: Pjajko – Struhař, Pecha, Filák, Dorňák (55´ Pešout), Novák, Kubiš (73´ Martinka), Mana, Škrabola (73´ Martinka), Kolínek, Vaculín (66´ Polomík)

Komentář: Domácí začali s velkým nasazením a dlouhými míči za obranu, nás na pár minut zaskočili. Poté jsme se s tím dokázali vyrovnat a dvěma góly v rozmezí tří minut jsme domácí mužstvo zaskočili a v tomto tlaku dále pokračovali a navyšovali skóre až na konečných 0:8.

St. Žáci – Kunovice 0:6

Ml. Žáci – Kunovice 3:2 (1:0)

Branky: 2´ a 37´ Běhunčík, 36´ Dorňák

Sokol Žalkovice – Ženy 0:4 (0:2)

Branky: 6, 33 a 53´´ Sabina Krahulová, 69´ Eva Sochorová´

Sestava: Radka Koutná-Adéla Kozubíková, Sára Bednářová, Bára Jelínková, Blanka Frajtová - Eva Sochorová, Adriana Škrabolová, Iveta Krahulcová, Anička Kolaříková - Bára Černobilová, Sabina Krahulová, Markéta Šandorová, Staňka Bartošáková, Míša Matoušů

Komentář: V utkání plném neproměněných brankových příležitostí se hosté ujali vedení už v 6´ po průniku Sabiny, kterou našla přesnou přihrávkou Adriana. Domácí hráčky zabetonovaly své pokutové území a ve předu ponechaly pouze rychlou Lucii Faltovou, na kterou směřovaly všechny míče. Tato hráčka také měla největší a jedinou šanci domácích, když ve 20´ nastřelila břevno Radky Koutné, která neinkasovala již 360 minut. Přes zhuštěnou obranu domácích bylo velmi těžké se probíjet, a pokud se to přeci podařilo, děvčata šanci neproměnila. Ve 32´ se nadechla k sólu Sára Bednářová, ta byla zastavena nedovoleně, rozhodčí však ponechal výhodu, kterou opět Sabina proměnila v branku - 0:2. Jestli první půle nenabídla moc pohledný fotbal, tak druhá byla ještě o něco horší. Šofér Jaroš Charvát st. to vystihl velmi trefně: “Ty baby hrají, jako kdyby měly přicpaný karburátor“. Na děvčatech snaha vidět byla, ale prostě to nešlo, chyběla přesnost přihrávky a navíc těžko se hraje proti pasivnímu soupeři, který jenom odkopává míče. V 53´ se míče zmocnila Eva, která přihrávkou pod sebe našla Sabinu a ta svým druhým hattrickem v sezóně zvýšila na 0:3. V 69´ se dočkala i Eva a střelou ke vzdálenější tyči stanovila konečné skóre na 0:4.

Trenér žen Robin Sochora k utkání: ,,I bez obranného dua Plášková, Presová jsme měli zápas pod kontrolou. Zejména v prvním dějství jsme však těžko dobývali zabezpečenou žalkovickou obranu. Ve druhé polovině střetnutí domácím už docházely síly a tým z Hané proto nestačil čelit našemu jednoduchému a hlavně rychlému přechodu do útoku. V koncovce tentokrát vynikla Sabina Krahulová, která si na půdě devátého celku soutěže připsala hattrick,“

Porážka v derby ve Slavičíně

DIVIZE – E TVD Slavičín – FC Brumov 3:0 (1:0) Branky: 32´ Mezírka z PK., 64´ Juřica, 81´ Žůrek …

Spravedlivá dělba bodů se Vsetínem

Přidáno 09.09.2019

DIVIZE – E FC Brumov – FC Vsetín 0:0 Sestava: Vaculík – Kubiš (74´ Bůbela), Kolouch, Mokrička,…