04.09.2017

Podlesí – Benfika 1:3 (0:0)

Branky: 47´ Dušan Polách, 53´ Jaroslav Bůbela, 60´ Adam Pecha

Sestava: Smolík (66´ Pjajko) – Polách (89´ Škrabola), Doležal, Janáč (74´ Filák), Fojtík – Vlček (54´ Vaculín), P. Novák, Pecha, Chuchma, Kubiš – Bůbela (61´ O. Novák)

Hodnocení trenéra Libora Kubiše: Při druhém venkovním zápase jsme byli jasně lepším týmem a za stálého dešťe zvítězili 3:1. V první půli jsme plnili taktické úkoly, které jsme si před zápasem dali a drželi domácí hráče na uzdě. Do druhé půle náše juniorka vstoupila jak uragán a třemi brankami rozhodla zápas. Branky postupně stříleli Dušan Polách, Jarda Bůbela a Adam Pecha. Pochvalu zaslouží celý tým, hlavně středová řada, která byla na težkém terénu pohyblivější a lepší. Domácí korigovali až v samotném zápase na 3:1.“

Rožnov pod Radhoštěm - Starší Žáci 0:0 (PK: 4:3)

Sestava: J. Fojtík - Satin, Polický, Poliak, Běhunčík – Šánek (50´ Kopačka), Ohera, Samiec, Kovář – Novák (45´ A. Fojtík), Opravil

Hodnocení trenéra Tomáše Trochty: „Soupeř byl kvalitní a dost nás potrápil, ale zvládli jsme vybojovat bod z venku, což hodnotím pozitivně. Zápas byl ve vysokém tempu s hodně nepřesností, ale bylo tam pár zajímavých akcí, u kterých nám bohužel chyběla finální příprava. Zápas si myslím skončil spravedlivě remízou.“

Rožnov pod Radhoštěm - Mladší Žáci 3:2 (3:1)

Branky: 2´ Pečiva, 21´ Šimurda, 23´ Šimša - 18´ Fojtík Adam, 49´ Krahulec Jan

Sestava: J. Fojtík - Kozáčková, Dorňák, Dohnal - Rumánek, V. Struhař, Zůbek - A. Fojtík

Střídali: M. Struhař, Vlček, Vangor, Juřenčák, Nedbálek, Kozáček, Obadal, Bartoš

Hodnocení trenéra Tomáše Trochty: „Začali jsme ospale a hned na úvod nás Rožnov potrestal brzkou brankou, pak sice přišlo vyrovnání, ale netrvalo dlouho a už jsme prohrávali o dva góly. Druhý poločas byl lepší, kluci bojovali a šahali po remíze, ale klid v zakončení nás o to připravil.“

Dorost byl přeložen na 06. 10. 2017 - 15:00 hod (Pátek). Na žádost Hluku.

ČSK Uherský Brod - Ženy 2:1 (1:1)

Branky: 41´ Šmilauerová, 88´ Tomáštíková - 44´ Sára Tománková

Sestava: Sára Bednářová - Michaela Maňasová, Marie Lysáková, Sára Tománková, Adéla Kozubíková - Staňka Bartošáková, Anička Kolaříková, Adriana Škrabolová, Bára Jelínková - Sabina Krahulová

Komentář k zápasu: Do Uherského Brodu děvčata odjížděla ve velmi oslabené sestavě a navíc se během utkání se zdravotními problémy potýkaly Bára Jelínková, Anička Kolaříková a Iveta Krahulcová. Přesto se děvčata i přes nepřízeň rozhodčího, který domácí tlačil více, než-li bylo třeba rvala a dokonce sahala po bodu. Nebylo jim však přáno a tak po boji všechny body zůstaly domácím.

Trenérka a kapitánka Adriana Škrabolová k zápasu: ,,Utkání jsme odehrály pouze s jedenácti hráčkami. Hlavně v útoku nám hyběla Pavla Jeřábková. Tým sice odvedl solidní práci v obraně, ale v ofenzívě byl na uherskobrodském hřišti neškodný. Většina našich akcí končila před šestnáctkou soupeřek. Proto jsme si nevytvářely šance. Nedařil se nám ani první dotyk s balónem.“

Porážka v derby ve Slavičíně

DIVIZE – E TVD Slavičín – FC Brumov 3:0 (1:0) Branky: 32´ Mezírka z PK., 64´ Juřica, 81´ Žůrek …

Spravedlivá dělba bodů se Vsetínem

Přidáno 09.09.2019

DIVIZE – E FC Brumov – FC Vsetín 0:0 Sestava: Vaculík – Kubiš (74´ Bůbela), Kolouch, Mokrička,…