Výsledky a komentáře našich oddílů 21.10. - 22.10.

24.10.2017

SFC Opava „B“ - FC ELSEREMO Brumov 8:0 (3:0)

Branky: 14´, 58´ a 64´ Jurečka, 23´ a 49´ Puskáč, 45´ Socha, 81´ Čelůstka, 84´ Mozol

Sestava: Cúcik – Doležal (75´ Vaculín), Kolouch, Juřica, Habanec – Imeri (69´ Bůbela), Řehák, Chuchma, Chovanec, Naňák (85´ Fojtík) – Novák

Komentář: Zápas, ve kterém využila rezerva Opavy hráčů A-týmu, byl jednostranný a naši hráči chvílemi působili jako kužely. Za 90 minut jsme si nevytvořili žádnou brankovou situaci, která by stála za zmíňku. Bohužel osm banánů v naší síti není dobrá vizitka! Doufejme, že hráči hodí debakl z Opavy za hlavu a v nedělním důležitém domácím zápase s Hranicemi zvednou hlavu, zaberou a získají všechny tři body.

Benfika – Vigantice 1:1 na PK (5:6)

Branka: 75´ Přemysl Vaculín

Sestava: Smolík – Filák, Polách, Janáč, Bůbela, Kubiš, Fojtík (82´ Martinka), Pecha, O. Novák (85´ Škrabola), P. Novák, Vaculín

Hodnocení trenéra Libora Kubiše: Juniorka na UT podala bojovný výkon, ale 3 body proti bývalému účastníku krajského přeboru nezískala. Začali jsme opatrně s cílem neobdržet branku. To se nám podařilo a bez větších šancí na obou stranách skončil poločas 0:0. Do druhé půle jsme vstoupili aktivněji a vytvořili si několik šancí. Bohužel jsme to byli my, co jsme obdrželi první branku. Ale hned posléze jsme vyrovnali po pěkné kombinaci Jakuba Fojtíka a Přemy Vaculína. Pak nás hosté trochu přitlačili, ale tlak jsme ustáli. Nicméně jsme to byli my, kdo mohl rozhodnout zápas. Brejková situace v poslední minutě nevyšla. Následovaly penalty, ve kterých jsme spoléhali na našeho odborníka Radka Smolíka. Hosté však byli přesnější, a proto si odvezli bonusový bod do Vigantic. Musím pochválit kluky za bojovnost a nasazení, byť kombinačně to skřípe.“

Louky – Dorost 1:3

Branky: 14´ Jiří Polomík, 37´ Kryštov Holec, 90´ Ondřej Lukáč

Sestava: Pjajko – Pešout (88´ Ščuglík), Dorňák, L. Novák, Fojtík (87´ P. Novák), Martinka, Tkadlec, Holec, Polomík, Kolínek, Lukáč

Hodnocení trenéra Pavola Gabriše:Po domácí výhře nad Kunovicemi jsme jeli do Louk. Jelikož domácí doma ještě neprohráli, tak jsme věděli, že nás bude čekat těžký zápas a k tomu nepříznivý terén hřiště. Od rána pršelo a jak jsme tedy předpokládali, hrací plocha byla katastrofální. Zápas začal a já můžu říct, že naši hráči si s terénem jednoznačně poradili a byli celkově lepší. Byl to boj a my jsme se už ve 14. minutě dostali do vedení, když po střele J. Kolínka na golmana domácích, který neudržel míč a pohotový J. Polomík dorážel, 0:1 pro nás. Domácí o pár minut vyrovnali, ale po rohovém kopu jsme se dostali opět do vedení J. Polomíkem, 1:2. Poté jsme měli pár šancí a taky jsme jednu z nich dokázali využít a to O. Lukáčem, který parádně trefil od tyče s kterou golman nemohl nic dělat. Opět můžu hráčům poděkovat za poctivý a super výkon 1:3.“

Starší žáci - Štítná nad Vláří 4:1 (3:0)

Branky: 25´, 30´ a 41´ Opravil, 35´ Ohera

Sestava: J. Struhař - D. Novák, Poliak, Polický, Běhunčík - Šánek, Samiec, Ohera, Kovář - Opravil, A. Fojtík

Střídali: Kopačka, M. Struhař, M. Novák, Vlček, Dorňák, J. Fojtík

Hodnocení trenéra Tomáše Trochty: „Utrápené utkání jsme odehráli proti celku ze Štítné. Nedařilo se nám, to co jsme si řekli, jsme moc nedělali, nechali jsme soupeře tlačit celý druhý poločas. Pouze Pavel Opravil v prvním poločase jako útočník splňoval co měl, a to střílet góly a vstřelil opět hattrick, ale nemůžeme pořád spoléhat na jednoho hráče. Výsledek pěkný, ale herně a týmově se zase musíme zlepšit.“

Mladší žáci – Štítná nad Vláří 11:0 (6:0)

Branky: 6´, 26´, 44´ Fojtík Adam, 29´, 30´ Rumánek Jakub, 9´ Struhař Michal, 27´ Dorňák Filip, 36´ Vangor Ondřej, 55´ Nedbálek Marek, 58´ Kozáček David, 59´ Bartoš Vojtěch

Sestava: Fojtík J. – Kozáčková, Struhař M., Vaněk – Krahulec, Dorňák, Zubek – Fojtík

Střídali: Nedbálek, Vangor, Bartoš, Vlček, Kozáček, Rumánek

Hodnocení trenéra Michala Frajta: „Zápas se Štítnou se nám vyvedl. Jak gólově, tak herně. Naši hráči kombinovali, hráli v klidu a pohodě. Vyšli nám i rohové kopy, které jsme si natrénovali. Doma se nám daří, ale z venku máme pouze jednu výhru tak doufáme, že přidáme druhou hned příští týden v posledním kole, kde hrajeme na půdě V. Otrokovice.“

Za FC ELSEREMO Brumov Lukáš Juřica

Přečteno: 791x | Komentářů: 1

fanda - Přidáno 29.10.2017 14:31

Naši hoši nezabrali ani po debaklu v Opavě a dál dělají ostudu městu. Co se ještě musí stát, aby se vedení fotbalu "probudilo" a udělalo nějakou změnu, bez které zlepšení nenastane?!

0:0
FC Vsetín
FC Vsetín

Přidáno 17.09.2019

FOTO ZDE

Porážka v derby ve Slavičíně

DIVIZE – E TVD Slavičín – FC Brumov 3:0 (1:0) Branky: 32´ Mezírka z PK., 64´ Juřica, 81´ Žůrek …

Spravedlivá dělba bodů se Vsetínem

Přidáno 09.09.2019

DIVIZE – E FC Brumov – FC Vsetín 0:0 Sestava: Vaculík – Kubiš (74´ Bůbela), Kolouch, Mokrička,…