- odloženo na 4.10. od 16:00 hod.

Benfika – Nevšová 1:4 (0:2)

Branka: 56´ Jakub Fojtík

Sestava: Smolík – Polách, Kolouch, Doležal, Janáč – Bůbela (66´ Kubiš), Vlček, Fojtík (82´ O. Novák), Naňák, P. Novák, Habanec

Hodnocení trenéra Libora Kubiše: Na umělé trávě jsme proti favoritu opět zklamali a po zásluze prohráli 1:4. Bohužel nám nepomohlo ani posílení z A týmu. Jediný náš úspěch zaznamenal Kuba Fojtík krásnou střelou přes zeď. Již podruhé v řadě jsme nepodali na domácí půdě výkon, který by vedl k úplnému bodovému zisku. Co tomu chybí? Herně hrát fotbal umíme, ale silové pojetí na malém hřišti nám absolutně nevyhovuje. Jsme moc hodní, nepřitlačíme a nechceme výhrát svůj osobní souboj. Navíc nám nejdou pokrýt standardky, ze kterých dostáváme rozhodující branky. Tak tedy, pochvala žádná, spíše naopak.“

Baťov – Dorost 1:4 (0:1)

Branky: 64´ a 73´ Jiří Polomík, 43´ Kryštof Holec, 50´ Jakub Struhař

Sestava: Pjajko – Pešout (65´ Lukáč), Dorňák, L. Novák (84´ P. Novák), Martinka, Tkadlec, Filák (77´ Fojtík), Struhař, Holec, Polomík (74´ D. Kolínek), J. Kolínek

Hodnocení trenéra Pavola Gabriše: V dalším kole nás čekal tým SK Baťov. Na tento zápas jsme se celkem dobře připravili, protože hned od úvodu jsme soupeře přehrávali a k ničemu nepustili. Bohužel naše vypracované šance jsme nedokázali využít, což jsem čekal, protože je to náš největší problém. Slavili jsme až ve 43. minutě a to zásluhou K. Holce, který pohotově doklepl hlavou míč do domácí branky. Do druhého poločasu jsme vstoupili, tak jak jsme si řekli. Přidali jsme druhý gól J. Polomíka, vzápětí třetí a pak domácí dorazil čtvrtou brankou J. Struhař. Poté sice domácí dali čestný úspěch, ale to bylo asi tak z jejich strany vše. Já můžu našim hráčům poděkovat za super výkon a třem bodům.“

Žáci – Slavičín

- odloženo

Ženy - Lužkovice 2:2 (1:1) PK 4:5

Branky: 23´ Adéla Kozubíková, 67´ Sabina Krahulová - 14´ Žalková, 48´ Vyvlečková

Sestava: Sára Bednářová - Michaela Maňasová, Monika Plášková, Sára Tománková, Gábina Presová - Adéla Kozubíková, Marie Lysáková, Adriana Škrabolová, Bára Černobilová - Sabina Krahulová, Pavla Jeřábková, Iveta Krahulcová, Blanka Frajtová

Komentář k utkání: Soupeř byl v první půli lepším týmem a vyhrával většinu osobních soubojů. Hosté se ujali vedení po propadnutí domácí obrany a umístěné střele k tyči. Adéla Kozubíková za necelých 10 minut pohotovou střelou srovnala na 1:1. Domácím hráčkám se moc nedařila kombinace a rozehrávka a tak většina míčů končila u pozorné obrany Lužkovjanek. Ve druhé půli šel opět soupeř do vedení po velmi laciné chybě ve sředu hřiště, ale Brumovjankám se opět podařilo vyrovnat, když Sabina přeskočila všechny a hlavou zakončila - 2:2. Lužkovice se začaly obávat o výsledek a snažily se hru kouskovat neustálým střídáním. V 80´ velmi špatný rozhodčí (na obě strany) Dobiáš domácím neuznal zcela regulérní branku. Rozhodnout mohla v poslední minutě Pavla Jeřábková, ale z trestného kopu trefila pouze břevno. Penaltovou loterii vyhráli hosté 4:5.

Za FC ELSEREMO Brumov Lukáš Juřica

Přečteno: 692x | Komentářů: 0

1:1
SK Baťov 1930

Doma nám to na jaře nejde, proti Baťovu bereme jen bod

Přidáno 20.05.2019

FC Brumov – SK Baťov 1:1 (1:1) na PK 3:4 Branky: 15´ David Kocourek – 7´ Sotolář Sestava: Pjajko –…

I druhé derby se Štítnou skončilo naším vítězstvím

Přidáno 13.05.2019

TJ Štítná nad Vláří – FC Brumov 1:2 (0:1) Branky: 85´ Vaculík – 30´ Jaroslav Bůbela, 69´ David Kocourek …