28.08.2017

Benfika – Vlachovice 5:0 (1:0)

Branky: 7´, 54´ a 82´ Jaroslav Bůbela, 68´ Matěj Kubiš, 69´ Adam Pecha

Sestava: Smolík – Polách (78´ Dorňák), Doležal, Janáč, P. Novák – Vlček, Kubiš, Pecha, Chuchma (65´ O. Novák), Bůbela - Vaculín

Hodnocení trenéra Libora Kubiše: Za krásného nedělního dopoledne jsme začali derby s Vlachovicemi. Jak se říká, derby nemá vítěze, a proto jsme chtěli co nejdříve vstřelit branku a rozhodnout tento zápas. To se nám celkem podařilo, kdy po centru Přemka Vaculína se poprvé prosadil Jára Bůbela a vedli jsme 1:0. Zbytek celého prvního poločasu jsme promrhali několik šancí a stále jsme nemohli vstřelit druhou branku. Chyběl pohyb, hra byla statická a jenom jsme nakopávali. A tak skončil poločas. Ve druhé půli jsme soupeře přehráli jak fyzicky tak i brankově. Stále se čekalo na druhý gól, ten přišel v 54. minutě, kdy se trefil opět Jára Bůbela a se soupeřem začalo být zle. Hosté přestali běhat a byli pod stálým tlakem. Na 3:0 vsítil v 68. minutě Matěj Kubiš, který se proháčkoval obranou. Na 4:0 zvýšil Adam Pecha po krásném centru Járy Bůbely. Na konečných 5:0 zvýšil opět Jára Bůbela, který zakončil toto derby svým hattrickem. Pochvalu zaslouží hráči za druhý poločas a jsme rádi, že body zůstaly doma.“

Lužkovice – Dorost 0:1 (0:0)

Branka: 46´ Lukáš Novák

Sestava: Pjajko – Pešout (89´ Knotek), Dorňák, L. Novák, Martinka, Tkadlec, Struhař (85´ Fojtík), Holec, Polomík, Kolínek, Lukáč (81´ P. Novák)

Starší Žáci – Holešov 4:0 (3:0)

Branky: 2´ Opravil, 10´ Kovář, 35´ Šánek, 67´ Fojtík

Sestava: Struhař - Satin, Poliak, Polický, Běhunčík (60´ Dohnal) - Šánek, Ohera, Samiec (60´ Dorňák), Kovář - Opravil, Fojtík (45´ Novák)

Hodnocení trenéra Tomáše Trochty: Zápas se nám vydařil jak herně, tak i gólově. Všichni hráči podali solidní výkon. Soupeře jsme k ničemu nepustili a zaslouženě vyhráli.“

Mladší Žáci – Holešov 5:2 (3:2)

Branky: 12´, 48´ M. Struhař, 23´ Obadal, 32´ Dorňák, 55´ V. Struhař

Sestava: Fojtík – Kozáčková, Dorňák, Dohnal – Struhař Michal, Vlček, Rumánek – Vangor

Střídali: Juřenčák, Kozáček, Zůbek, Krahulec, V. Struhař, Obadal, Bartoš, Nedbálek

Hodnocení trenéra Michala Frajta: „Druhý mistrovský zápas jsme hráli opět doma, proti týmu z Holešova. Na tento zápas se sešlo 16 mladších žáků. Díky tomu jsem mohl postavit dvě družstva, které hráli přibližně stejný počet minut a mohl jsem si dovolit nepostavit hráče, kteří hráli za starší žáky skoro celé utkání. Náš zápas byl vyrovnaný a díky lepší koncovce jsme vyhráli. Našim mladíkům, ale stále chybí rozehrávka a odskakování. To teď budeme v příštích trénincích pilovat i s rozestavením na hřišti.“

Ženy – Březnice 4:0 (2:0)

Branky: 22´ a 70´ Pavla Jeřábková, 29´ Sabina Krahulová, 63´ Sára Tománková

Sestava: Bednářová - Maňasová, Lysáková, Tománková, Kozubíková - Černobilová, Kolaříková, Škrabolová, Jelínková - Jeřábková, Krahulová

Střídačka: Koutná, Krahulcová

Komentář k zápasu: „Vítězstvím 4:0 nad obávaným soupeřem z Březnice vstoupily brumovské fotbalistky do své desáté fotbalové sezóny. Proti všem předpokladům se zápas ihned od úvodu vyvíjel zcela jednoznačně pro domácí děvčata, která hosty uzavřela na jejich polovině a na brankářku Malotovou se valil jeden útok za druhým. I když celé utkání provázelo úmorné horko, byl k vidění svižný fotbal, plný pěkných fotbalových momentů. Svoji první branku v brumovském dresu vstřelila ve 22´ Pavla Jeřábková, která se krásně trefila z přímého kopu, když ze vzdálenosti 20 metrů mistrovsky obstřelila hostující zeď. Ve 29´ unikla po pravé straně Bára Jelínková, přesně našla loňskou nejlepší střelky krajského přeboru Sabinu Krahulovou, která efektně ve výskoku zakončila na 2:0. Děvčata hrála s velkou chutí a zejména navrátilkyně z 1. FC Slovácko Marie Lysákové bylo plné hřiště. Daší branku a to výstavní a navíc svou premiérovou vstřelila v 63´ Sára Tománková tvrdou střelou z hranice vápna a o pár minut později na 4:0 zvyšovala svou druhou brankou v utkání Pavla Jeřábková po důrazu ve vápně hostů. Soupeř hrozil především z rychlých brejků, ale mnoho starostí domácí golmance Sáře Bednářové nepřidělal a ta bez problémů uhájila své první čisté konto.“

Porážka v derby ve Slavičíně

DIVIZE – E TVD Slavičín – FC Brumov 3:0 (1:0) Branky: 32´ Mezírka z PK., 64´ Juřica, 81´ Žůrek …

Spravedlivá dělba bodů se Vsetínem

Přidáno 09.09.2019

DIVIZE – E FC Brumov – FC Vsetín 0:0 Sestava: Vaculík – Kubiš (74´ Bůbela), Kolouch, Mokrička,…