SK Baťov – FC Brumov 3:2 (2:1)

Branky: 20´a 33´ Krajča, 49´ Vitásek – 25´ Tomáš Kolouch, 70´ David Juřica z PK

Sestava: Pjajko – Habanec, Doležal, Kolouch, Naňák – Řehák (84´ Vlček), Zvoníček, Kolář, Juřica, Chovanec (66´ Kubiš) – Novák

Diváků: 120

Komentář k utkání asistenta trenéra Z. Žáčka: V pátek jsme odehráli na umělé trávě desáté kolo krajského přeboru s týmem SK Baťov. Od začátku zápasu jsme měli mírnou převahu, kdy jsme zahrávali několik standartních situací, ale vyloženou gólovou šanci jsme si nevypracovali. Domácí mužstvo hrálo pozorně v obraně a spoléhali na rychlé protiútoky po pravé straně. V 17. minutě se dostali domácí po centru z pravé strany do šance, ale netrefili naši branku. Ve dvacáté minutě jsme poprvé neuhlídali nabíhajícího Krajču, který samostatný nájezd na Pjajka a s přehledem proměnil. Ve 23. minutě se nám podařilo vyrovnat, kdy po centru M. Koláře vstřelil gól hlavou T. Kolouch. Ve 32. minutě centroval z pravé strany Ondráš a nikým neatakovaný Krajča zakončil hlavou na 2:1. Ve 40. minutě po naší individuální chybě měli domácí další velkou šanci, ale T. Kolouch vykopl míč z prázdné brány.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním vyrovnat a zvrátit nepříznivý vývoj zápasu. Už v 47. minutě se nám podařilo vstřelit gól M. Novákem, ale k překvapení všech rozhodčí odpískal faul na domácího hráče. Vzápětí domácí rychle rozehráli po levé straně a po krásné kombinaci zakončil opět Krajča a zvýšil na 3:1. Domácí tým se soustředil na obranu a dostával se nadále do gólových šancí po rychlých protiútocích. Jenom díky výbornému výkonu T. Pjajka v bráně jsme neinkasovali další góly. V 53. minutě neproměnili domácí pokutový kop. Od 60.minuty jsme začali být opět aktivnější, ale jen po velké vápno. V 67. minutě jsme i my kopali pokutový kop, po faulu na M. Kubiše, který proměnil D. Juřica a snížil na 3:2. V 89. minutě po zahrané standartní situaci dorazil míč do brány Kolouch, ale pro faul na brankáře nebyl hlavním rozhodčím gól uznán.

Další utkání KP odehrajeme v sobotu od 10:00 hod. proti Velkým Karlovicím, jelikož se nám žení Jakub Habanec.

Přečteno: 599x | Komentářů: 0