1. BFK Frýdlant nad Ostravicí – FC ELSEREMO Brumov 2:1 (2:1)

Branky: 30´ Chlebek z pen., 36´ Žáček – 37´ Pavel Naňák

Sestava: Semanko – Bartozel J., Juřica, Ritter, Naňák Patrik (53´ Zvoníček D.) - Chovanec, Zvoníček M., Novák, Naňák Pavel – Kořenek, Bartozel O. (80´ Strnad)

Diváků: 330

Do Frýdlantu jsme jeli s vědomím, že ještě nemáme jistotu záchrany a každý bod z dnešního duelu by nám moc pomohl. Z důvodu lehkého zranění s námi nepřicestoval kapitán Martin Kolář a na jeho post měl nastoupit Laďa Strnad, ale ten se při rozcvičce zranil a tak ho musel nahradit David Ritter.

První třicetiminutovka zápasu se hrála ve vyrovnaném duchu a ani jeden tým nechtěl udělat chybu a kapitulovat. Až poté ve 30´ minutě David Juřica fauloval ve vápně a přísně nařízenou penaltu proměnil domácí Chlebek, 1:0. O pár minut později se domácí radovali podruhé, kdy jsme si po rohu špatně přebrali hráče Frýdlantu a po tečované střele na míč Juraj Semanko nedosáhl, 2:0. Neštastný okamžik pro náš tým. Minutu na to se krásně uvolnil Martin Zvoníček na lajně, který poslal přesný centr na Pavla Naňáka a ten ukázal, že se mu střelecky daří, 2:1. Do konce první půle jsme domací trochu zatlačili, ale žádnou akci, která by stála za zmíňku, jsme si nevytvořili.

Druhá půle se hrála jen po vápna. My se snažili vyrovnat, ale naše šance končili buď nekvalitní finalní přihrávkou nebo na dobře zformované obraně domácích. Frýdlančtí čekali a hráli na brejky, ale ani oni si nic světoborného nepřipravili a zápas tak skončil výsledek 2:1. V zápase se zranil v 53´ minutě Patrik Naňák a vystřídal jej Daniel Zvoníček. Bohužel se nám nepovedlo získat ve vyrovnaném duelu ani jeden bod a z Frýdlantu odjíždíme s prázdnou.

V příštím posledním domácím zápase v tomto ročníku divize E budeme hostit Velké Karlovice, které taky bojují o setrvání v soutěži. Začátek zápasu je jako vždy stejný neděle 29.5. v 10:15.

Porážka v derby ve Slavičíně

DIVIZE – E TVD Slavičín – FC Brumov 3:0 (1:0) Branky: 32´ Mezírka z PK., 64´ Juřica, 81´ Žůrek …

Spravedlivá dělba bodů se Vsetínem

Přidáno 09.09.2019

DIVIZE – E FC Brumov – FC Vsetín 0:0 Sestava: Vaculík – Kubiš (74´ Bůbela), Kolouch, Mokrička,…