29.04.2019

SFK ELKO Holešov - FC Brumov 0:0 na pk 4:3

Sestava: Pjajko – Chovanec, Kolouch, Beno, Juřica – Vlček, Vítek, Kocourek (78´ Fojtík), Naňák – Křivánek, Novák

Diváků: 150

Komentář k utkání asistenta trenéra Z. Žáčka: V sobotu jsme odehráli další mistrovský zápas s mužstvem Holešova. Domácí se prezentovali důraznou hrou se snahou o rychlý přechod před naši bránu. Měli jsme od začátku zápasu mírnou převahu, kdy jsme zahrávali několik standartních situací, které ale s přehledem domácí obrana vyřešila. Ve 20. minutě z prostoru velkého vápna vystřelil D. Kocourek, ale brankář Holešova na brankové čáře jeho střelu zlikvidoval. Ve 32. minutě měli šanci domácí, kdy po rychlém protiútoku nastřelili břevno Pjajkovy branky. Ve druhém poločase byli domácí aktivnější, ale do gólových situací se nedostávali. Jedinou šanci měli v 81. minutě, kdy po chybě T. Koloucha postupoval domácí útočník sám na Pjajka, ale trefil pravou tyč naší branky. My jsme domácího brankáře ohrozili jen po zahrávaných standartních situacích. Nejblíže ke vstřelení gólu měl v 57. minutě P. Naňák, ale z prostoru malého vápna trefil jen tyč domácí branky.

Ve střílení pokutových kopů jsme opět selhali a prohráli 4:3.

Porážka v derby ve Slavičíně

DIVIZE – E TVD Slavičín – FC Brumov 3:0 (1:0) Branky: 32´ Mezírka z PK., 64´ Juřica, 81´ Žůrek …

Spravedlivá dělba bodů se Vsetínem

Přidáno 09.09.2019

DIVIZE – E FC Brumov – FC Vsetín 0:0 Sestava: Vaculík – Kubiš (74´ Bůbela), Kolouch, Mokrička,…