Z Nového Jičína vezeme bod!

09.09.2015

FK Nový Jičín - FC ELSEREMO Brumov 1:1 (1:0)

Do Nového Jičína jsme odjížděli odčinit výprask z Petrovic. K dispozici jsme neměli pořád zraněného Daniela Kořenka a pracovně indisponovaného Radima Bubláka.

Zápas za chladného počasí začal zpozvolna a v prvních minutách jsme zaznamenali jen roh, který vybojoval  Naňák. V 26. minutě se udála první střela v zápase a to v podání domácích, kdy po střele míč míjel tyčku jen o pár centimetrů. Po půl hodině hry, se po centru domácího záložníka objevil volný útočník mezi našimi stopery, který naštěstí namířil jen do rukavic Urbánka. V 39. minutě po standardní situaci poslal hráč domácích míč na zadní tyč a s překvapením všech míč zapadl za záda brankáře 1:0. Smolný okamžik pro nás a šťastný pro domácí. Před poločasem jsme zahráli ještě signál, který zakončoval Dekleva hlavou těsně vedle.

Druhý poločas jsme začali aktivněji a do 60. minuty jsme měli více ze hry, i když bez větší šance! V 64. minutě střela domácích, Urbánek kontroloval. V 66. Minutě první střídání na naší straně, hřiště opouští Chovanec, naskakuje Fojtík. V 70. Minutě Kolář rozehrál na Juřicu, který poslal nebezpečný centr za obranu, ale na poslední chvíli odvrátil domácí hráč Jičína na roh. Naše druhé střídání proběhlo v 76. minutě, kdy Naňáka vystřídal Bartozel J. Po tomto střídání se Juřica vysunul na hrot. O dvě minuty později se prodral domácí hráč přes dva naše hráče, ale k jeho nešikovnosti špatně zakončil. Deset minut před koncem se Nový Jičín zatáhl a čekal na brejkové situace. Po chvíli Strnad střílel po odraženém míči z vápna, ale jeho bomba se taky nevešla mezi brankovou konstrukci. Pět minut před koncem jsme se dočkali a to zásluhou Marka Nováka. To když Dekleva hodil dlouhý aut a míč propadl až na zmiňovaného Nováka, který uklidil do branky, 1:1. V 88. Minutě musel ze hřiště Martinka (křeče), nahradil ho Doležal. Rozhodčí nenastavil ani minutu a oba celky si připsaly jeden bod. Pro nás je to zasloužený bodík. Průběh zápasu byl vyrovnaný s minimem šancí na obou stranách.

V neděli doma budeme hostit nováčka soutěže z Petřkovic, který si vede dobře a po šesti kolech je na prvním místě divize E s 15 body. Přijďte povzbudit naše kluky za dalšími body, začátek je jako vždy v neděli v 10:15.

Sestava: Urbánek – Martinka, Dekleva, Kolář, Novák – Chovanec, Strnad, Horáček, Juřica – Naňák, Bartozel O.

Porážka v derby ve Slavičíně

DIVIZE – E TVD Slavičín – FC Brumov 3:0 (1:0) Branky: 32´ Mezírka z PK., 64´ Juřica, 81´ Žůrek …

Spravedlivá dělba bodů se Vsetínem

Přidáno 09.09.2019

DIVIZE – E FC Brumov – FC Vsetín 0:0 Sestava: Vaculík – Kubiš (74´ Bůbela), Kolouch, Mokrička,…