Za druhý poločas jsme si zvítězit nezasloužili

FC ELSEREMO Brumov – FK Krnov 3:3 (3:1)

Branky: 23. Pavel Naňák, 30. Martin Kolář, 41. Daniel Kořenek
Sestava: Urbánek – Novák, Dekleva, Kolář, Juřica – Naňák Patrik, Strnad, Horáček, Naňák Pavel, Kořenek, Bartozel O.
Diváků: 180

První domácí body jsme darovali Krnovu. Zápas se hrál na podmáčeném terénu a šancí na obou stranách bylo nespočet, výsledek hovoří za vše. My jsme odehráli dva úplně odlišné poločasy.

Zápas od prvních minut nabídl divákům atraktivní hru. V 8. minutě vybojoval Kořenek míč, Bartozel O. jej přiklepl Strnadovi a brankář hostí si připsal první pěkný zákrok. Hned v další naší šanci trefil Kořenek tyč. Ve 20. minutě se z ničeho nic dostal míč po odraženém míči k volnému hráči hostů a ten uklidil do prázdné branky, 0:1. Po inkasované brance jsme ale dokázali rychle odpovědět, a to zásluhou Pavla Naňáka, který po centru Juřici nezaváhal, 1:1. O deset minut později jsme se radovali podruhé, a to když  Kolář nachytal brankáře hostí a ze 40 metrů uklidil míč za jeho záda, 2:1. Ve 41. minutě se po zaváhání krnovské obrany dostal Kořenek do zakončení a na dvakrát zvýšil na 3:1. První poločas byl z naší strany kvalitní a mohli jsme vyhrávat i větším rozdílem.

Druhý poločas, to byl pravý opak toho prvního, z naší strany bída. Začalo to již v 51. minutě, kdy se nám zranil nejlepší střelec týmu a celé divize Kořenek, toho musel vystřídat Ritter. Pak už začali zlobit Krnovští. Po pravé straně se dostal hostující útočník k zakončení, ale jeho lob naštěstí skončil mimo branku. V 62. minutě se již hosté radují a to, když na pěknou střelu k tyči nedosáhl Urbánek, 3:2. Minutu na to selhal Ritter, který mohl zvýšit, ale sám na brankáře nevyzrál. V 69. minutě se uplatnilo pravidlo, nedáš – dostaneš. Nejprve se Bartozel O. proháčkoval vápnem, ale jeho střelu pokryl brankář hostí. Hned z protiútoku hostující hráč obešel všechny i s našim brankářem a do prázdné branky vyrovnal na 3:3. V 77. minutě po dlouhém pasu za obranu opět zahrozili Krnovští, ale Urbánek skvěle chytil! Dvě minuty před koncem, kdy jsme byli v křeči, se opět předvedl náš brankář, který dokázal vytáhnout nebezpečnou střelu hostů nad břevno.

Druhý poločas v našem podání byl špatný a Krnov si zaslouženě odváží bod! Za stavu 3:3 jsme se dokonce báli o výsledek, naštěstí se dvakrát vyznamenal Urbánek! Poprvé jsme doma ztratili body. Je to škoda, protože Krnov, k jeho úctě, byl nejslabší tým, který u nás doposud na podzim hrál. I takový je fotbal, z chyb je třeba se poučit a zabrat v derby ve Slavičíně!

Porážka v derby ve Slavičíně

DIVIZE – E TVD Slavičín – FC Brumov 3:0 (1:0) Branky: 32´ Mezírka z PK., 64´ Juřica, 81´ Žůrek …

Spravedlivá dělba bodů se Vsetínem

Přidáno 09.09.2019

DIVIZE – E FC Brumov – FC Vsetín 0:0 Sestava: Vaculík – Kubiš (74´ Bůbela), Kolouch, Mokrička,…