Zimní přípravu a první mistrovské utkání hodnotí trenér Pavol Gabriš

29.03.2018

Zimní přípravu a první mistrovské utkání hodnotí trenér Pavol Gabriš:

Příprava na nadcházející sezonu neproběhla dle našich představ. Tréninky jsme museli přizpůsobit hráčům, jelikož bydlí na internátech, tak docházka u některých byla žalostná. Na to se přidala zranění a tak musíme kádr doplňovat o hráče, kteří jsou ještě dorostenci, ale už válí za ,,B“ respekt. ,,A“ mužstvo.

Přípravu jsme začali 6. ledna. Absolvovali jsme 8 přípravných zápasů, z nich 6x zvítězili, 1 prohráli a 1 remizovali. O nastřílené branky se podělili A. Pecha, J. Polomík, který se dokázal trefit 8x. Dalšímí byli J. Kolínek a L. Novák.

Mistrovské utkání jsme začali 24.3. a to s jedním z nejlepších mužstev a to s hráči z Uherského Brodu. Dostali jsme se do vedení a to parádní střelou A. Pechy, následně jsme měli šance na zvýšení a to S. Polomíkem, které však zůstaly nevyužité a tak nás soupeř trestal.
Poločas zůstal 1:2 pro hosty. Druhou půli jsme začali o hodně líp. Zvýšili jsme důraz, hráči začali makat a nám se podařilo vyrovnat. Pak ale našimi školáckými chybami jsme soupeře dostali na koně a tak jsme dostali další 3 branky na které jsme sice odpověděli, ale branka na 4:5 byla pro nás dost pozdě, běžela už 89. minuta. Nic se však nemění na tom, že druhá půlka byla z naší strany asi tak, jak si ji dokážem představit a to zejména po bojovné stránce.
O naše branky se podělili A. Pecha 1x, T Kadlec 2x, M. Martinka 1x.

Porážka v derby ve Slavičíně

DIVIZE – E TVD Slavičín – FC Brumov 3:0 (1:0) Branky: 32´ Mezírka z PK., 64´ Juřica, 81´ Žůrek …

Spravedlivá dělba bodů se Vsetínem

Přidáno 09.09.2019

DIVIZE – E FC Brumov – FC Vsetín 0:0 Sestava: Vaculík – Kubiš (74´ Bůbela), Kolouch, Mokrička,…