Divize – E

FC Strání – FC Brumov 0:0

Sestava: P. Vaculík – Kubiš, Kolouch, Mokrička, Chovanec – Štrbák (80´ Bůbela), Juřica, Kocourek, Novák (67´ Vlček), Křivánek (89´ Fojtík) – T. Vaculík

Diváků: 350

Komentář k utkání asistenta trenéra Z. Žáčka: Druhé kolo divize E jsme odehráli na hřišti FC Strání, s kterým jsme na domácím hřišti před čtrnácti dny v MOL cupu prohráli 0:4. Z posledního vzájemného duelu jsme se poučili a od začátku zápasu se zaměřili především na defenzivní činnost. V prvním poločase se domácí dostali mezi 18. min. a 25. min. do dvou gólových situací po rohových kopech. V prvním případě přestřelili branku a při druhé gólové příležitosti střelu domácího hráče zlikvidoval P. Vaculík. Ani ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Domácí měli větší držení míče, ale žádnou gólovou příležitost si už nevypracovali. Naopak v 80. minutě D. Kocourek střelou z dvaceti metrů jen těsně minul levý roh domácí branky a o pět minut později se po centru L. Křivánka dostal do slibné příležitosti J. Bůbela, ale v poslední chvíli před ním domácí hráč ukopl míč na roh a zabránil mu tak ve skórování do odkryté branky.

Přečteno: 274x | Komentářů: 0